כל הפרקים של תלאתה לצפייה ישירה

תלאתה פרק 5 לצפייה ישירה

תלאתה פרק 5 לצפייה ישירה

הסדרה החדשה מבית היוצר של HOT, הנקראת תלאתה פרק 5 לצפייה ישירה תהיה מז׳אנר הלייב אקשן. כל פרק בסדרה, יהיה באורך של בין 30 ל-40 דקות. הסדרה תעסוק בשלישיית בנות 16 בשם דלינה, יסמין ואלה שגדלו בשכונה מעורבת ביפו (בה מתגוררים זה לצד זה יהודים, ערבים ופליטים מאפריקה) ומתאחדות להקים להקה רב לשונית. בהתאמה הסדרה תהיה בעברית ובערבית, וכן תכלול מוזיקה מקורית לאורכה. הסדרה תשודר בערוץ טין ניק לצופי HOT ב19 לפברואר 2023.

במרכז עלילת הסדרה תלאת'ה (Pisces Lane, שלוש בערבית), ישנם שלוש חברות טובות בנות 16 מיפו. למרות הרקע השונה שלהן, החברות ביניהן חזקה יותר מכל שפה או דת. בסדרה, הבנות מקימות להקה רב לשונית בשם תלאת'ה, שהמוזיקה המקורית שלה כאמור תופק על ידי יוניברסל מיוזיק ישראל, ותהיה חלק מהסדרה.

השחקנים הראשיים של הסדרה תלאתה פרק 5 לצפייה ישירה:

הדוגמנית, הזמרת, השחקנית וכוכבת הרשת טיילור מלכוב, שמאז הפרידה מבן זיני מנהלת מערכת יחסים עם הזמר לירן דנינו, לוהקה לסדרת הנוער החדשה של טין ניק בהוט, שתעסוק בלהקת בנות מעורבות מיפו.

בתפקידה תגלם מלכוב את אביגיל כלפון, הדמות הרעה בעלילה. העלילה מספרת על זמרת פופ מוכשרת בת 16, שמוכנה לעשות הכל כדי לזכות באהדת הקהל ועל מנת לייצר בז תקשורתי.

תלאתה פרק 5 לצפייה ישירה

עוד לפני הזוגיות המתוקשרת עם נועה קירל, הדוגמן תומר כהן כבר היה מוכר בתעשייה. בקרוב, הוא יוכל להוסיף לרזומה שלו גם את התואר: שחקן.

תומר הכהן יגלם את דמותו של רוי, זמר מוכשר וכריזמטי. רוי מתואר כבחור אומנותי, טוב לב ורגיש. נראה שיושב בול על תומר הכהן.

אחרי שיוצאת "הכוכב הבא" ואלרי חמאתי לוהקה לאחד התפקידים הראשיים – כעת מצטרפת אליה בוגרת אחרת של התוכנית,הזמרת והשחקנית ליהי טולדנו, המככבת בימים אלו בסדרת הנוער החדשה "מיוחדת" (כאן חינוכית). טולדנו תגלם את אלה, הבחורה היהודייה בלהקת הבנות המעורבת. לפי גורמים המעורים בפרטי, התפקיד של טולדנו יועד במקור ליעל שלביה, שנשרה לאחר שהתבקשה לשיר.

כמו כן, את תלאתה פרק 5 יצרו מיכל קופר קרן וליאור ירון. הצמד שיתף פעולה גם ב״ספיידרז״, ״כדברא״, ״כוכב הצפון״, ״מיוחדת״ (המצטלמת בימים אלו) ועוד. השאיפה היא להפוך אותה לסדרה בינלאומית, ובינתיים לא מעט מפיקים מחו״ל כבר הביעו התעניינות בה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *